Restorantet

Filter by

image-title

Liqeni i Zi në Radomir...

Dibra

Ndoshta jo shumë të promovuara, por destinacionet e Dibrës janë një mrekulli natyrore e fshehur, e ku me të drejtë malësitë e saj ndryshe quhen edhe çatia e Shqipërisë. Një ndër destinacionet më të...

Liqeni i Zi në Radomirë – Destinacioni i ...

Zbulo shumë
image-title

Destinacioni më i Ri &...

Kukës

Për të apasionuarit pas hiking dhe natyrës ekziston një shteg i ri për ecje me distancë të gjatë, por edhe me një natyrë të virgjër. Bëhet fjalë për Shtegun e Ngjyrave, i cili është...

Destinacioni më i Ri ”Shtegu i Ngjyrave&#...

Zbulo shumë
image-title

Syri i Sheganit –...

Shkodra

Shqipëria është e pasur më natyrë të virgjër dhe peizazhe përrallore. Një ndër to i cili kohët e fundit po tërheq edhe vëmendjen e shumë pushuesve është edhe Syri i Sheganit. Si një ndër...

Syri i Sheganit – Perla Natyrore e Fshehu...

Zbulo shumë
image-title

Vithkuqi – Fshat...

Korça

Vështirë se gjen një fshat si Vithkuqi të pasur me natyrë, traditë, kulturë dhe resurse turistike. Për bukuritë dhe historinë që ka kjo zonë e Korçës, bën që ajo të renditet ndër fshatrat parësor...

Vithkuqi – Fshati Turistik i Pazbuluar me...

Zbulo shumë
image-title

Destinacionet Magjepsë...

Gjirokastra

Përmeti apo siç njihet ndyshe qyteti i trëndafilave, është vendi i cili do t’ju surprizojë në shumë aspekte, jo vetëm në kulturë dhe traditë, por edhe në peizazhe natyrore e shije unike të gatimeve...

Destinacionet Magjepsëse të Përmetit

Zbulo shumë
image-title

Shën Eufemia – Kisha I...

Lezha

Kallmeti njihet si një zonë me pasuri natyrore, kulturore, historike dhe gjithmonë ka tërhequr vizitorë të shumtë. E strukur mes pemeve shekullorë, në Kallmet ndodhet edhe një kishë e vogël, e cila fsheh një...

Shën Eufemia – Kisha Impresionuese me një Histo...

Zbulo shumë
image-title

Shpellat e Pukës – Des...

Shkodra

Puka është një qytet i vogël por me një natyrë të madhe. Rrethi i Pukës për vetë natyrën dhe pozicionin gjeografik që ka,  është  shumë i përshtatshëm për ture të llojeve të ndryshme, si edhe...

Shpellat e Pukës – Destinacione të Pasura me Le...

Zbulo shumë
image-title

Liqeni i Komanit – Të ...

Shkodra

Me pamjen dhe klimën e fjordeve skandinave, Liqeni i Komanit është një strehë e cila të dhuron një paqe të brendshme. E vendosur mes kodrave të mbuluara me gjelbërim, pozicionohet në pjesën veriore të...

Liqeni i Komanit – Të Udhëtosh me Zanat drejt L...

Zbulo shumë
image-title

Bredhi i Hotovës – Oaz...

Gjirokastra

Me peizazhe mahnitëse, plazhe përrallore dhe ushqim të mrekullueshëm, Shqipëria është kthyer në një destinacion unik, ku gjen çdo gjë që natyra mund të fal. Krahas turizmit bregdetar pasioni i të huajve, së fundmi...

Bredhi i Hotovës – Oazi Natyror i Jugut të Shqi...

Zbulo shumë

Zhvilluar nga Frakton & Dizajnuar nga project.graphics