NightClub-et

Filter by

image-title

Unike nga Natyra dhe e...

Gjirokastra

Përmeti apo siç njihet ndyshe qyteti i trëndafilave, është vendi i cili do t’ju surprizojë në shumë aspekte, jo vetëm në kulturë dhe traditë, por edhe në peizazhe natyrore e shije unike të gatimeve...

Unike nga Natyra dhe e Pasur me Kulturë –...

Zbulo shumë
image-title

Shën Eufemia – Kisha I...

Lezha

Kallmeti njihet si një zonë me pasuri natyrore, kulturore, historike dhe gjithmonë ka tërhequr vizitorë të shumtë. E strukur mes pemeve shekullorë, në Kallmet ndodhet edhe një kishë e vogël, e cila fsheh një...

Shën Eufemia – Kisha Impresionuese me një Histo...

Zbulo shumë
image-title

Shpellat e Pukës – Des...

Shkodra

Puka është një qytet i vogël por me një natyrë të madhe. Rrethi i Pukës për vetë natyrën dhe pozicionin gjeografik që ka,  është  shumë i përshtatshëm për ture të llojeve të ndryshme, si edhe...

Shpellat e Pukës – Destinacione të Pasura me Le...

Zbulo shumë
image-title

Liqeni i Komanit – Të ...

Shkodra

Me pamjen dhe klimën e fjordeve skandinave, Liqeni i Komanit është një strehë e cila të dhuron një paqe të brendshme. E vendosur mes kodrave të mbuluara me gjelbërim, pozicionohet në pjesën veriore të...

Liqeni i Komanit – Të Udhëtosh me Zanat drejt L...

Zbulo shumë
image-title

Bredhi i Hotovës – Oaz...

Gjirokastra

Me peizazhe mahnitëse, plazhe përrallore dhe ushqim të mrekullueshëm, Shqipëria është kthyer në një destinacion unik, ku gjen çdo gjë që natyra mund të fal. Krahas turizmit bregdetar pasioni i të huajve, së fundmi...

Bredhi i Hotovës – Oazi Natyror i Jugut të Shqi...

Zbulo shumë
image-title

Destinacionet Përrallo...

Shkodra

Nëse jeni në kërkim të vendeve të veçanta të mbushura me adrenalinë dhe aventurë, Puka është gjithmonë një surprizë. Rrethinat saj, gjithnjë e më shumë po marrin vëmendjen dhe po thërrasin turistë të shumtë....

Destinacionet Përrallore të Pukës – Ekspe...

Zbulo shumë
image-title

Muzeu Arkeologjik i Du...

Durrës

Durrësi, qyteti që bashkëjeton mes antikitetit dhe modernitetit është një thesar që asnjëherë nuk lodhesh së eksploruari, jo vetëm në aspektin historik, por edhe në turizëm e kulturë. E nëse doni të njihni më...

Muzeu Arkeologjik i Durrësit – Pasqyra e ...

Zbulo shumë
image-title

Muzeu i Armëve –...

Tirana

Armatime historike, e pajisje të rralla, që datojnë që nga koha e Skënderbeut e deri në ditët e sotme, do t’ju kthejnë pas në kohë për të përjetuar nostalgji dhe ndjenjë krenarie. Të gjitha...

Muzeu i Armëve – Udhëtim në Historinë e A...

Zbulo shumë
image-title

Nga Korabi në Këlcyrë ...

Berat

Nëse jeni në kërkim të destinacioneve ideale për 2020-ën, ja vendet që IntoAlbania sugjeron për ju: Parku natyror Korab-Koritnik, i pozicionuar në verilindje të vendit, përbëhet nga vargmalet Koritnik- Gjallicë- Korab. I quajtur ndryshe...

Nga Korabi në Këlcyrë – 10 Destinacionet ...

Zbulo shumë

Zhvilluar nga Frakton & Dizajnuar nga project.graphics