Your Essential Guide to Albania - Intoalbania

Inspirohu!

Si për adhuruesit e malit apo detit, ashtu edhe për dashamirësit e kulturës apo eksplorimit të qyteteve, këtu mund të organizoni udhëtimin tuaj në Shqipëri sipas dëshirës.

Destinacione

Zbulo modernen dhe antiken, natyrën dhe historinë, bukurinë e paparashikueshme të destinacioneve shqiptare!

Prenoto Udhëtimin Tënd

Prenoto tani në mënyrën më thjeshtë dhe të sigurtë përmes partnerëve tanë ndërkombëtarë!

Rezervo Akomodim Autentik

Hotels

In partnership with Booking.com

Kërko Hotele

Destinacioni
Data e mbërritjes
Data e largimit

Të rejat!

Më të rejat nga Shqipëria: zbulo ngjarjet dhe destinacionet më në modë, muzetë më të vizituar, hapësirat e rinovuara, dhe çdo eksperiencë që ja vlen ta marrësh me vete në valixhe!

Informacione të rëndësishme

Donatorët dhe Partnerët

Së shpejti vjen aplikacioni IntoAlbania!

Aplikacioni IntoAlbania vjen në celularët tuaj për t’ju përditësuar me zhvillimet më të fundit në Shqipëri. Udhëtimi juaj do të bëhet më i thjeshtë se kurrë përmes funksioneve praktike të aplikacionit tonë. I pajisur me teknologjinë e gjetjes sa më të shpejtë të vendeve të kërkuara, aplikacioni do t’ju njoftojë dhe për eventet më të rëndësishme që po ndodhin përreth jush, lokalet dhe restorantet më të frekuentuara, destinacionet më në modë dhe atë që nuk duhet ta humbisni. Mendojeni këtë aplikacion si shoqëruesin perfekt të udhëtimit tuaj.

app-store play-store

#intoalbania

Përdor hashtagun #intoalbania për fotot dhe videot e tua që publikon në rrjetet sociale. Ne do jemi mëse të lumtur për të ndarë eksperiencën tënde me botën!

intoalbania

Zhvilluar nga Frakton & Dizenjuar nga project.graphics